KONST / Litografier / Färglitografi 15474485
nr 1547 4485
Bo Jansson
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 52/200. Färglitografi, bildmått: 30x53 cm, yttermått inklusive ram: 48x70 cm
Bo Jansson, svensk bildkonstnär född 1939.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:56:45
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)